ZÁKLADNÍ ŠKOLA

• Posted on: 27 June 2018
  • By: admin

Hry bez hranic- 3.a 4. třída
Ve středu 27.6. navštívili žáci 3. a 4. ročníku se svou paní učitelkou tradiční hranickou akci v areálu vojenských kasáren s názvem Hry bez hranic. Děti si mohly „prolézt“ tanky, obrněné transportéry, hasičská i záchranná auta, lozit po lezecké stěně, zastřílet si z laserové pistole, účastnit se aquazorbingu a spoustu jiných aktivit.Také jsme společně sledovali ukázky různých typů policejních zásahů, boje zblízka, akcí záchranných jednotek při dopravní nehodě, nebo ukázky ze zásahu s pomocí služebních psů. Fotky ve fotogalerii.

Informace k GDPR

• Posted on: 30 April 2018
  • By: admin

Informace k GDPR
Škola ZŠ a MŠ Potštát, Školní 76, 753 62 Potštát bude ke dni 25. května 2018, tedy ke dni nabytí účinnosti nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a také o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „Nařízení“) GDPR, disponovat potřebným zajištěním pro podporu splnění požadavků kladených Nařízením na správce a zpracovatele osobních údajů.